Nazwa
Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś"  
Ulica
Grottgera 10 A  
Kod
76-200  
Miejscowość
Słupsk  
Telefon
504 181 926  
Fax
 
Strona www
www.smerfus.blizej.info  
Opis
Przedszkole Niepubliczne"Smerfuś" zlokalizowane jest w Słupsku,  przy ulicy Grottgera 10a  [Szkoła Podstawowa nr 8 - s.101,102,103]. 

Zajęciom w naszym przedszkolu towarzyszy atmosfera odprężenia, zabawy i swobody. Umożliwia to naszym wychowankom nie tylko zdobywanie wiedzy opartej na doświadczeniu, ale także sprzyja otwartości, szczerości i spontaniczności. Dzieci czują się tu bardzo dobrze: ufają nam, zwierzają się ze swoich kłopotów, problemów, dzielą się radościami, zwracają się do nas "ciocia".  Dlatego nasze dzieci są wesołe, radosne, swobodne, otwarte i spontaniczne.

Nasze przedszkole jest placówką dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą, która zapewnia opiekę, wychowanie i naukę dzieciom od 3 do 5 roku życia.
Przedszkole realizuje program określony przez MEN:Nasze przedszkole.

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym
"Kubusiowi przyjaciele Natury" organizowanym przez firmę Tymbark oraz markę Kubuś przy współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska.
 Celem programu jest wprowadzenie najmłodszych w tematykę przyrodniczą i ekologiczną, ukazanie im piękna przyrody oraz nauczenie ich jak ją szanować i chronić.
 W ramach realizowanego programu przedszkolaki podjęły już m.in. następujące działania: zorganizowały dzień wody , dzień marchewki, zrobiły pyszne wiosenne kanapki , jak również zdobyły wiedzę na temat zachowań proekologicznych.
 Przedszkole Niepubliczne „Smerfuś” otrzymało tytuł - Kubusiowi Przyjaciele Natury, potwierdzony
Certyfikatem.

 

 

 

 

 
Redakcja
Katarzyna Anita Waśkowiak     
Ostatnia zmiana
2011-02-04 21:59:29