Nazwa
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Stargardzie Szczecińskim  
Ulica
ul. Bolesława Limanowskiego 7  
Kod
73-110  
Miejscowość
Stargard Szczeciński  
Telefon
91 578 36 02  
Fax
91 578 36 02  
Strona www
www.sp3.stargard.pl  
Opis

Szkoła Podstawowa Nr 3 istniejąca od 1947 roku jest nowoczesną placówką oświatową, która w ostatnich latach uległa modernizacji. Utworzono salę komputerową. W szkole uruchomiono radiowęzeł, który ułatwia funkcjonowanie szkoły. Szkoła posiada TV kablową. Każda sala wyposażona jest w kolorowy telewizor. Zmianie uległ wystrój całej szkoły: gabinety, pokój nauczycielski, sala gimnastyczna, korytarze.

Obserwując kilkudziesiętni okres istnienia Szkoły Podstawowej nr 3 należy zauważyć ogromny wkład pracy i zaangażowania wszystkich dyrektorów szkoły jak i grona pedagogicznego.

Każdy z dyrektorów pomimo olbrzymich trudności finansowych, czy materialnych dążył do zapewnienia uczniom i nauczycielom jak najlepszych warunków nauki i pracy, a tym samym do podnoszenia  warunków dydaktyczno-wychowawczych.

Budynek szkoły jest stale modernizowany, dostosowany do potrzeb i wymogów dobrze funkcjonującej placówki oświatowej. Wciąż ulepszana baza szkoły sprawia, że placówka nadąża za zmieniającym się światem i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

 
Redakcja
Tomasz Jarczynski     
Ostatnia zmiana
2011-04-21 10:20:33